Masaż ujędrniający, antycellulitowy, wyszczuplający

Gabinet masażu Body-Med Katowice, ul. Bażantów 41a/5

MASAŻ UJĘDRNIAJĄCY, ANTYCELLULITOWY LUB WYSZCZUPLAJĄCY

Chcesz zadbać o swoją skórę i jednocześnie się zrelaksować?

Twoja skóra zmaga się z cellulitem i wymaga wsparcia i ujędrnienia?

Chcesz kompleksowo zadbać o siebie w trakcie terapii wyszczuplającej? 

POLECAM MASAŻE UJĘDRNIAJĄCE, ANTYCELLULITOWE LUB WYSZCZUPLAJĄCE 

Masaż ujędrniający łączy w sobie techniki mające na celu wspomaganie rozbijania i usuwania tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego, poprawę ukrwienia i odżywienia skóry, a w rezultacie poprawę odpowiedniego stanu jej napięcia, wygładzenia i zachowanie młodego, zdrowego wyglądu. Cellulit jest przypadłością typowo kobiecą, powodującą u Pań wiele frustracji. Przyczyną kłopotów jest często brak ruchu, złe odżywianie, a także zmiany hormonalne. 

Optymalnym zabiegiem jest masaż stymulujący krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych oraz limfatycznych. Zmniejsza on zastoje limfatyczne oraz wysięki, usuwa szkodliwe produkty przemiany materii, oczyszcza organizm z toksyn, poprawia natlenienie i odżywianie komórkowe. W efekcie regeneruje i uelastycznia tkankę łączną, zwiększa napięcie skóry. Staje się ona gładsza, bardziej jędrna i sprężysta. 

Masaż wyszczuplający polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie i pozbycie się nadmiaru tłuszczu, ma za zadanie rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii. W tego rodzaju masażach możliwe jest zastosowanie kremów zawierających substancje roślinne, stymulujące metabolizm komórek, likwidujące tkankę tłuszczową oraz ułatwiające usuwanie toksyn i nadmiaru wody.

Masaż te mogą być wykonywane w okolicy twarzy, szyi, dekoltu, ramion, brzucha, pośladków i nóg. W zależności od miejsca wykonywania, kondycji skóry i celu, jaki zamierzamy osiągnąć z pacjentką lub pacjentem, masaże wykonuję manualnie, za pomocą bańki chińskiej lub urządzenia do masażu mechanicznego Fleximatic G5.

ZAPRASZAM NA NAJLEPSZY MASAŻ W MIEŚCIE!

30 minut

tylko 50 zł

masaż banką chińską

30 minut

tylko 60 zł

masaż manualny

60 minut

tylko 130 zł

masaż manualny

lub