Masaż stemplami ziołowymi

Gabinet masażu Body-Med Katowice, ul. Bażantów 41a/5

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Potrzebujesz chwili odpoczynku w miłej atmosferze? 

Potrzebujesz chwili fizycznego i psychicznego odprężenia od codziennej rzeczywistości?

Jeśli chcesz sobie podarować odrobinę  relaksu

POLECAM MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Masaż stemplami ziołowymi wykonywany jest przy użyciu specjalnie przygotowanych, jednorazowych bawełnianych sakiewek (stempli), wypełnionych aromatycznymi ziołami, owocami i przyprawami o właściwościach leczniczych. Jest to masaż całego ciała, wykonywany na stole do masażu. Bezpośrednio przed rozpoczęciem masażu stemple zanurza się w gorącym oleju i podgrzewa do temperatury, która pozwala uwolnić z ziół olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi ciało. 

Zioła wykorzystywane do wypełnienia stempli dobierane są indywidualnie, z uwzględnieniem dolegliwości i oczekiwań pacjenta. Tradycyjnie do masażu stemplami ziołowymi używa się kurkumy, trawy cytrynowej, skórki kaffiru oraz kamfory. Współcześnie stosuje się również cynamon, imbir, kawę, goździki, guaranę, sole morskie, liście eukaliptusa i algi, których pobudzające i lipolityczne właściwości mają także zastosowanie w terapiach antycellulitowych oraz wspomagających odchudzanie.

Masaż stemplami ziołowymi ma dobroczynny wpływ na cały organizm: uśmierza bóle, łagodzi napięcia mięśniowe, stymuluje regeneracje i odnowę komórkową, działa przeciwzapalnie, rozgrzewająco oraz poprawia krążenie krwi i limfy, przez co przyspiesza oczyszczanie się organizmu. Unoszący się w czasie zabiegu intensywny aromat ziół ma właściwości odprężające, działa kojąco i wyciszająco na układ nerwowy.

ZAPRASZAM NA NAJLEPSZY MASAŻ W MIEŚCIE!

60 minut

tylko 130 zł

90 minut

tylko 170 zł

lub