Masaż Lomi Lomi Nui

Gabinet masażu Body-Med Katowice, ul. Bażantów 41a/5

MASAŻ HAWAJSKI LOMI LOMI NUI

Chcesz skosztować egzotycznej przyjemności? 

Potrzebujesz fizycznego i psychicznego odprężenia od codziennej rzeczywistości?

Jeśli chcesz sobie podarować odrobinę tropikalnego relaksu w środku zimy

 

POLECAM MASAŻ HAWAJSKI
LOMI LOMI NUI

Lomi Lomi Nui to tradycyjny hawajski masaż relaksacyjny i regenerujący. Nazwę tej techniki masażu tłumaczy się dosłownie jako „aksamitny dotyk miękką łapą zadowolonego kota”. Rytuał lomi-lomi służy duchowemu oczyszczeniu, zharmonizowaniu wszystkich procesów ciała oraz zapewnieniu równowagi wewnętrznej. Masaż Lomi Lomi Nui ma też za zadanie zaspokoić potrzebę fizycznego kontaktu z drugim człowiekiem, przekazać masowanemu pełną akceptację, wsparcie i życzliwość. Stąd określany jest również „masażem kochających rąk”.

Masaż Lomi Lomi Nui jest masażem kompletnym, obejmującym całe ciało. Większa część masażu wykonywana jest przedramionami, a wszystkie ruchy połączone są z rytmem oryginalnej hawajskiej muzyki. Hawajski rytuał Lomi Lomi Nui jest pełen harmonii i płynności, co odróżnia go od masaży klasycznych. Masażysta jest skoncentrowany i uważny, gotów na reagowanie na sygnały płynące z ciała masowanego, a techniki dobierane są tak, żeby były jak najbardziej skuteczne. Dzięki temu każdy masaż jest inny, wyjątkowy i dobrany indywidualnie do potrzeb klienta.

Ten egzotyczny rytuał przyniesie Ci relaks, odprężenie, pomoże pozbyć się lekkich dolegliwości fizycznych związanych ze stresem i przeniesie Cię na ponad godzinę do tropikalnego raju. Polinezyjski dotyk najpierw pobudzi, a potem ukoi Twoje zmysły, przynosząc spokój i wyciszenie. Pozwoli zapomnieć o codziennych troskach, pomoże zapewnić równowagę ciała i duszy. Dzięki rytuałowi Lomi Lomi Nui nie tylko się zrelaksujesz, ale także nabierzesz pozytywnej energii do działania. 

ZAPRASZAM NA NAJLEPSZY MASAŻ W MIEŚCIE!