Aktualności i promocje – zniżki i rabaty na masaże

Aktualności i promocje

W gabinecie masażu Body-Med cenimy sobie wszystkich Klientów, zarówno tych przybywających do nas po raz pierwszy, jak i tych, którzy są naszymi stałymi gośćmi.

Chcąc zachęcić Państwa do skorzystania z naszych usług, przygotowaliśmy szereg promocji, które na pewno okażą się dla Państwa atrakcyjne!

 

Masaż na każdy dzień tygodnia - codziennie rabat -20% na wybrany masaż

Tylko w Gabinecie masażu Body-Med wyjątkowa promocja na każdy dzień tygodnia. Wybrałem z mojej oferty najbardziej atrakcyjne masaże, a Ty raz w tygodniu możesz z nich skorzystać z 20-procentową zniżką. Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej!

Poniedziałki

Masaż klasyczny – świetny masaż na początek tygodnia, dzięki któremu poczujesz przypływ energii do działania.

60 minut – 100 zł / 90 minut – 130 zł

Wtorki

Klasyczny masaż leczniczy całego ciała z elementami masażu głębokiego i krótka gimnastyka stawów – szczególnie zalecany osobom 50+, ma działanie przeciwbólowe, rozluźniające i rozciągające.

60 minut – 100 zł / 90 minut – 130 zł

Środy

Masaż relaksacyjny ciepłym olejem przy świecach i relaksującej muzyce – dla osób zestresowanych, potrzebujących odpoczynku i pełnego rozluźnienia.

60 minut – 100 zł / 90 minut – 130 zł

Czwartki

Masaż gorącymi kamieniami - świetny relaks i przyjemne rozgrzanie całego ciała, szczególnie polecany w okresie jesiennym i zimowym.

60 minut – 100 zł / 90 minut – 140 zł

Piątki

Hawajski masaż Lomi Lomi Nui – orientalny masaż relaksacyjny, w czasie którego poczujesz się jak na egzotycznych wakacjach. Masaż w sam raz przed weekendem!

60 minut – 100 zł / 90 minut – 130 zł

Pełna oferta naszych masaży i zabiegów dostępna jest w zakładkach Masaże i Cennik.

 

Pakiety masaży w Gabinecie masażu Body-Med (płatność z góry)

W naszym Gabinecie oferujemy specjalne pakiety masaży w wyjątkowych cenach! Skorzystaj z jednego z pakietów leczniczych lub pakietu ujędrniającego, by odzyskać dobrą sylwetkę i poprawić samopoczucie po zimowych miesiącach:

  • pakiet leczniczy nr 1 - 10 masaży leczniczych po 30 minut - 500 zł (oszczędzasz 100 zł)
  • pakiet leczniczy nr 2 - 5 masaży leczniczych po 60 minut - 600 zł (oszczędzasz 50 zł)
  • pakiet leczniczy nr 3 - 10 masaży leczniczych po 60 minut - 1000 zł (oszczędzasz 300 zł)
  • pakiet ujędrniający - 10 masaży wibracyjnych Fleximatic G5 po 60 minut - 1000 zł (oszczędzasz 200 zł)
  • Pakiety masaży mogą być uzupełnione o zabiegi drenażu limfatycznego, masażu tkanek głębokich lub zabiegi fizykalne (ultradźwięki, laseroterapia i prądy) i naświetlania lampą sollux w promocyjnych cenach. Zadzwoń do mnie na numer 608 541 121 i umów się na wstępną wizytę, podczas której bez żadnych zobowiązań omówimy Twoje potrzeby i oczekiwania, a ja zaproponuję dostosowany do nich indywidualny plan masaży i zabiegów. Więcej informacji na temat technik, metod i cykli masażu sportowego można znaleźć w dedykowanej zakładce Strefa sportu.

Masaże sportowe – pakiety treningowe

Od stycznia ruszamy ze specjalną ofertą masaży sportowych. Proponujemy skorzystanie z pakietów treningowych w atrakcyjnych, promocyjnych cenach:

  • pakiet tygodniowy (4 masaże sportowe – dwa półgodzinne częściowe i dwa godzinne całościowe w odstępach co drugi dzień) w cenie 340 zł (oszczędzasz 60 zł),
  • pakiet 2-tygodniowy (8 masaży sportowych) w cenie 650 zł (oszczędzasz aż 150 zł).

Pakiety masaży sportowych mogą być uzupełnione o zabiegi drenażu limfatycznego, masażu tkanek głębokich lub zabiegi fizykalne (ultradźwięki, laseroterapia i prądy) i naświetlania lampą sollux w promocyjnych cenach. Zadzwoń do mnie na numer 608 541 121 i umów się na wstępną wizytę, podczas której bez żadnych zobowiązań omówimy Twoje potrzeby i oczekiwania, a ja zaproponuję dostosowany do nich indywidualny plan masaży i zabiegów. Więcej informacji na temat technik, metod i cykli masażu sportowego można znaleźć w dedykowanej zakładce Strefa sportu.

 

Masz urodziny ?

Przyjdź do nas w tygodniu, w którym masz urodziny - otrzymasz 20 % zniżki na dowolny godzinny lub dłuższy masaż z oferty Gabinetu masażu Body-Med. Przyjdź do nas w dniu urodzin - w prezencie 30 minutowy antystresowy masaż głowy, karku i ramion lub masaż pielęgnacyjny twarzy, szyi i dekoltu.

Bony upominkowe

Proponujemy Państwu możliwość zrobienia wyjątkowego prezentu ukochanej lub bliskiej osobie, przyjaciółce lub przyjacielowi. W gabinecie masażu Body-Med możecie Państwo nabyć bony upominkowe, w dowolnym zakresie cenowym i na dowolny zakres masaży lub zabiegów. Atrakcyjny w swojej formie graficznej i personalizowany bon upominkowy można dołączyć do prezentu, wręczyć wraz z życzeniami czy podziękowaniami. Na Państwa życzenie wyślemy bon w eleganckiej kopercie do wskazanego adresata. Przy zakupie bonu na masaże godzinne i dłuższe rabat 10% od cen podanych w cenniku!

 

Przyprowadź nowego Klienta

Przy najbliższym zabiegu otrzymacie Państwo rabat 20%, polecając nas swoim znajomym, współpracownikom lub przyjaciołom, jeśli przyprowadzicie ich do naszego gabinetu lub nowy Klient powoła się na Państwa referencje.

*Promocje nie łączą się; zniżka na pakiet masaży ma zastosowanie przy płatności z góry za cały pakiet